Beste ouder(s), leden, sympathisanten

Naar jaarlijkse gewoonte zal het kippenfestijn doorgaan op zondag 22 maart in onze lokalen “de Karakol” (Gloriantlaan 2A te Linkeroever).
De deadline om hiervoor in te schrijven is 14 maart.
Dit jaar kan u zoals altijd kiezen uit een kip-, ribbekes- of vegetarische menu.
Het zou leuk zijn als er dit jaar weer een grote opkomst is .
Hebt u vragen of opmerkingen, aarzel dan niet om ons te contacteren.

[button link=”http://www.scoutinglo.be/wp-content/uploads/2015/03/brief-kippenfestijn-2015.docx” color=”darkgreen” size=”medium” type=”3d” shape=”” target=”_self” title=”Brief kippenfestijn 2015″ gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”” icon=”” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ alignment=”left” class=”” id=””]Brief kippenfestijn 2015[/button]

 

 

Wij kijken er alvast naar uit !
Ne Stevige Linker